A HGR Sales Team

Kattintson egy e-mail címet, hogy lépjen kapcsolatba a HGR értékesítési képviselőjével.


Dmitriy Kantarovich
Dmitriy Kantarovich
Sales Rep

Telefon:
(440) 665 7073-
(866) 447-7117 ext. 239

e-mail:
dkantarovich@hgrinc.com

Kapcsolat (neve üzletkötő)



A neved*
Az email címed*
Erősítse meg az e-mail címét*
A telefonszámod
Cégnév
Üzenet*

Jared Donnelly
Jared Donnelly
Sales Rep

Telefon:
216-906 4002-
(866) 447-7117 ext. 239

e-mail:
jdonnelly@hgrinc.com

Kapcsolat (neve üzletkötő)



A neved*
Az email címed*
Erősítse meg az e-mail címét*
A telefonszámod
Cégnév
Üzenet*

Frank Villa
Frank Villa
Bi-Lingual Értékesítési Rep

Telefon:
216-905 0060-
(866) 447-7117 ext. 230

e-mail:
FVilla@hgrinc.com

Kapcsolat (neve üzletkötő)



A neved*
Az email címed*
Erősítse meg az e-mail címét*
A telefonszámod
Cégnév
Üzenet*

Andrew Pringle
Andrew Pringle
Sales Rep

Telefon:
216-630 5692-
(866) 447-7117 ext. 228

e-mail:
apringle@hgrinc.com

Kapcsolat (neve üzletkötő)



A neved*
Az email címed*
Erősítse meg az e-mail címét*
A telefonszámod
Cégnév
Üzenet*

Nicole Foster
Nicole Foster
Sales Rep

Telefon:
216-386 6634-
(866) 447-7117 ext. 212

e-mail:
nfoster@hgrinc.com

Kapcsolat (neve üzletkötő)



A neved*
Az email címed*
Erősítse meg az e-mail címét*
A telefonszámod
Cégnév
Üzenet*

Kapcsolat (neve üzletkötő)



A neved*
Az email címed*
Erősítse meg az e-mail címét*
A telefonszámod
Cégnév
Üzenet*

Pete Gasparro
Pete Gasparro
Sales Rep

Telefon:
216-970 4940-
(866) 447-7117 ext. 210

e-mail:
pgasparro@hgrinc.com

Kapcsolat (neve üzletkötő)



A neved*
Az email címed*
Erősítse meg az e-mail címét*
A telefonszámod
Cégnév
Üzenet*

Tom Tiedman
Tom Tiedman
Sales Rep

Telefon:
216-906 9356-
(866) 447-7117 ext. 209

e-mail:
tom@hgrinc.com

Kapcsolat (neve üzletkötő)



A neved*
Az email címed*
Erősítse meg az e-mail címét*
A telefonszámod
Cégnév
Üzenet*

Marshall Michaels
Marshall Michaels
Sales Rep

Telefon:
216-906 3273-
(866) 447-7117 ext. 240

e-mail:
mmichaels@hgrinc.com

Kapcsolat (neve üzletkötő)



A neved*
Az email címed*
Erősítse meg az e-mail címét*
A telefonszámod
Cégnév
Üzenet*

Steve Fischer
Steve Fischer
Sales Rep

Telefon:
216-906 2755-
(866) 447-7117 ext. 231

e-mail:
steve@hgrinc.com

Kapcsolat (neve üzletkötő)



A neved*
Az email címed*
Erősítse meg az e-mail címét*
A telefonszámod
Cégnév
Üzenet*



Jon Frischkorn
Jon Frischkorn
Sales Manager

Telefon:
(866) 447 7117-
e-mail:
jfrischkorn@hgrinc.com

Nem rendelkezik értékesítési munkatárs?

Kérjük, lépjen kapcsolatba értékesítési vezető Jon Frischkorn.

Kapcsolat (neve üzletkötő)








A neved*
Az email címed*
Erősítse meg az e-mail címét*
A telefonszámod
Cégnév
Cikkszám
Üzenet*

Kapcsolat (neve üzletkötő)








A neved*
Az email címed*
Erősítse meg az e-mail címét*
A telefonszámod
Cégnév
Cikkszám
Üzenet*